DLF – Pomysł na lepsze życie

DLF – Pomysł na lepsze życie

Stadler Form

Szwajcarska jakość w pięknej formie

Stadler Form to szwajcarska marka urządzeń dbających o jakość i higienę powietrza, do której należą: nawilżacze powietrza, wentylatory, termowentylatory, oczyszczacze powietrza i aromatyzery.

Produkty marki Stadler Form to designerskie artykuły gospodarstwa domowego optymalizujące jakość powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Najważniejszą rolę w projektowaniu urządzeń tej marki odgrywa jakość wykonania i wygląd, dlatego też wiele z nich wyróżniono prestiżowymi nagrodami za wzornictwo i funkcjonalność.

 

 

Co to jest nawilżacz ultradźwiękowy?

Nawilżacze ultradźwiękowe wykorzystują technologię rozbijania cząsteczek wody. W efekcie uzyskuje się białą mgiełkę, która zmienia poziom wilgotności powietrza. Nowoczesne urządzania określają jej poziom na cyfrowym wyświetlaczu. Takie rozwiązanie jest ekonomiczne i zdecydowanie cichsze niż w nawilżaczach parowych. Większość nawilżaczy ultradźwiękowych jest wyposażonych w higrostat, który pozwala monitorować poziom wilgotności. Nawilżacz ultradźwiękowy bardzo szybko podnosi wilgotność powietrza co jest wskazane zwłaszcza w sezonie chorób wirusowych. Optymalna wilgotność powietrza znacząco redukuje emisję wirusów w pomieszczeniach

Co to jest nawilżacz ewaporacyjny?

Nawilżacz ewaporacyjny – dyfuzyjny sięga po naturalne metody podnoszenia wilgotności powietrza. W działaniu wykorzystuje proces odparowywania wody, a wiatrak wymusza przepływ powietrza. W ten sposób nawilżone trafia do otoczenia. To najzdrowsza i najbardziej naturalna metoda. Dzięki optymalnie nawilżonemu powietrzu w pomieszczeniu naturalnie wspomagamy odporność organizmu. Nawilżone błony śluzowe gardła i nosa są elastyczne i bardziej odporne na ataki wirusów

 

Co to jest nawilżacz parowy?

Działanie polega na doprowadzeniu wody do temperatury 80 stopni C, a tym samym do pozyskania pary, która zwiększa wilgotność powietrza. Nawilżanie parowe jest bardzo higieniczne, bo większość bakterii, wirusów i grzybów ginie w tej temperaturze. W efekcie podnosi się również temperatura we wnętrzu. Ze względu na sposób działania nawilżacz parowy nie powinien być stawiany w zasięgu dzieci.

 

 

Zobacz więcej

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera