HAIR FOOD

HAIR FOOD co to takiego?

Nasz wielokrotnie nagradzany HAIR FOOD wspomaga zdrowy wzrost włosów od wewnątrz. Zwycięzca „Najlepszego produktu na porost włosów 2022”oraz „Najlepszego nowego suplementu do włosów”.
HAIR FOOD są naturalne, wegańskie i przyjazne planecie. Uwielbiane i polecane przez profesjonalistów z branży fryzjerskiej. Po konsekwentnym i regularnym stosowaniu konsumenci zgłosił następujące wyniki:
✓Zdrowy wzrost włosów

✓Poprawa kondycji

✓Zmniejszone wypadanie

✓Mocniejsze paznokcie

✓Korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia

SKŁADNIKI

HAIR FOOD zawiera 9 składników aktywnych, które wspierają włosy pod każdym względem: Biotyna, Cynk, Witamina B12, Niacyna, Witamina C, MSM, witamina B5, Witamina B6, L-lizyna
HAIR FOOD jest 100% vegański i cruelty free
HAIR FOOD nie zawiera glutenu, cukru, barwników, sztucznych aromatów, soję, słodziki, produkt pochodzenia zwierzęcego, środki wypełniające lub wypełniacze

REZULTATY
HAIR FOOD można przyjmować przez cały rok, aby wspomóc pielęgnację włosów i dobre samopoczucie. Rezultaty można zauważyć już po 90 dniach, przy czym optymalne wyniki są zauważalne przy długotrwałym, konsekwentnym stosowaniu.

JESTEŚMY W 100% BEZ PLASTIKU Wspieramy ekologiczny przemysł i zależy nam na przyszłości naszej planety, dlatego zdecydowaliśmy się na markę 100% bez plastiku. Nasze opakowania z papieru pakowego nadają się całkowicie do recyklingu, przypominamy tylko o oddzieleniu aluminiowej pokrywki przed recyklingiem.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera