HYGIENIC LINE INTENSIVE PROTECTION

HYGIENIC LINE INTENSIVE PROTECTION

Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra

Bez spłukiwania

Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami

Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego. Redukuje bakterie. Wskazany w pracy, w szkole i w podróży. Oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel zwiększa higienę rąk i nawilża.

Dostępny w trzech wersjach opakowań: 200 ml oraz

50 ml – tuba (wersja travel & pocket)

50 ml – butelka (wersja travel & pocket)

Cena: 27 zł / 200 ml, 17 zł. / 50 ml

 

Antybakteryjny żel do mycia rąk z aktywnymi jonami srebra

  • redukuje bakterie
  • silnie nawilża

Działanie antybakteryjne  potwierdzone badaniami

Zastępuje tradycyjne mydło

Żel do mycia rąk o antybakteryjnym działaniu. Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów. Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują.

Polecany do codziennego stosowania, również przez osoby nietolerujące tradycyjnych środków myjących.

 

Cena: 30 zł / 200 ml

 

Antybakteryjny żel do mycia twarzy z aktywnymi jonami srebra

  • doskonale oczyszcza
  • skutecznie redukuje bakterie
  • nie wysusza skóry, nawilża

Działanie  antybakteryjne potwierdzone badaniami

Skuteczny żel do mycia twarzy, bezwzględny dla bakterii i innych zanieczyszczeń. Technologia PURE z aktywnymi jonami srebra wykazuje antybakteryjne działanie. Synergiczna mieszanka  ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego  wzbogacona o pochodne salicylowe głęboko oczyszcza, redukuje chorobotwórcze drobnoustroje, a ekstrakty z aloesu i rumianku łagodzą podrażnienia i optymalnie nawilżają skórę.                                                                                                                                                                                                                                                                Polecany jest do codziennego mycia, również osobom nietolerującym zwykłych środków myjących.

Cena: 28 zł / 200 ml

 

 

Antybakteryjny tonik do twarzy z aktywnymi jonami srebra

  • redukuje  bakterie
  • nawilża i tonizuje

Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami

Delikatny dla skóry, bezwzględny dla bakterii tonik do twarzy. Przywraca naturalną równowagę hydrolipidową skóry. Nowoczesna Technologia PURE oparta na aktywnych jonach srebra zapewnia szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Kompleks roślinny złożony z olejku z drzewa herbacianego i ekstraktu z kory wierzby wzbogacony w pochodne salicylowe redukuje drobnoustroje chorobotwórcze, a aloes i kwas hialuronowy pozwalają skórze zachować optymalny stopień nawilżenia.

Cena: 21 zł / 200 ml

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera