Mobile SCANMED Systems

Mobile SCANMED Systems

Mobile SCANMED Systems Sp. z o.o. to specjaliści od wdrażania projektów opartych o sztuczną inteligencję w sektorze medycznym. Firma dostarcza zaawansowane technologicznie urządzenia i usługi, które są wykorzystywane na rynkach na całym świecie.

Swoją działalność rozpoczęła w 2018 roku od skupienia się na rozwiązaniach wspierających diagnostykę ginekologiczną w kierunku raka szyjki macicy. W tym zakresie jest wyłącznym przedstawicielem izraelskiej firmy MobileODT w Polsce. Dzięki tej współpracy polskie szpitale i gabinety wyposażane są w nowoczesne urządzenia obrazujące stan szyjki macicy – EVA System z technologią VisualChecktm. Działa ona w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji i stanowi uzupełnienie badań w rekomendowanym postępowaniu w screeningu w kierunku RSM.

Mobile SCANMED Systems jest partnerem lceCure Medical i autoryzowanym dystrybutorem urządzenia oraz technologii ProSense® przeznaczonej do małoinwazyjnej chirurgii onkologicznej.

Firma jest także dystrybutorem inteligentnej platformy zarządzającej jakością powietrza Aura Air – urządzenia oczyszczającego i dezynfekującego powietrze, neutralizującego między innymi wirusa SARS-CoV-2 i jego mutacje.

„Współpracujemy z najlepszymi firmami i ośrodkami badawczymi z najbardziej rozwiniętych technologicznie krajów, takich jak: Izrael, Chiny czy Stany Zjednoczone.  Angażujemy się i uczestniczymy w badaniach klinicznych oraz pracach naukowych. Prowadzimy pilotażowe działania z wiodącymi uczelniami oraz organizacjami i instytucjami medycznymi” – mówi Marcin Weksler, CEO Mobile SCANMED Systems.

 

Więcej o firmie oraz jej produktach na stronie:www.mobilescanmed.pl

 

 
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera