Philipiak Milano

 

Z przyjemnością prezentujemy świat, który łączy zdrowie, ekskluzywny styl i perfekcyjną dbałość o szczegóły.

Sięgająca 1947 roku historia produkcji naczyń kuchennych przez włoską rodzinę Garavagliów to niezwykły przykład podnoszenia codziennych czynności do rangi sztuki. Od 1967 roku jest to również opowieść o łączeniu tradycji z nowoczesnością. Wtedy właśnie powstała nowa fabryka naczyń ze stali szlachetnej, która nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości produkty. Do dziś każde naczynie trafiające do rąk naszych klientów pochodzi z fabryki położonej na przedmieściach Mediolanu.

Philipiak Milano

 

Międzynarodowa marka Philipiak Milano narodziła się w 2001 roku jako owoc niezwykle udanej współpracy rodziny Garavagliów z polskimi partnerami biznesowymi. Zainspirowany swoim doświadczeniem współwłaściciel firmy Fulvio Garavaglia postanowił nadać jej polsko brzmiącą nazwę i uczynić Polaka współwłaścicielem. Od tego momentu marka Philipiak Milano stała się synonimem luksusu i najwyższej jakości życia w Europie i w Ameryce.

 

Garnki i naczynia kuchenne

Zestaw garnków i naczyń kuchennych Philipiak Optimum Futuro to połączenie najwyższej jakości stali szlachetnej Cr-Ni 18/10, nowoczesnych technologii produkcyjnych i eleganckiego włoskiego wzornictwa. Dlatego każde naczynie, które opuszcza mediolańską fabrykę, jest przykładem wyjątkowej staranności rzemieślniczej i dbałości o szczegóły.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych ujęte w ramy eleganckiego wzornictwa – oto wyróżniki marki Philipiak Milano. Garnki pozwalają na zdrowe przygotowywanie posiłków czyli na gotowanie bez wody, gotowanie na parze oraz na smażenie bez dodawania tłuszczu. Zestaw daje możliwości gotowania kilku posiłków na jednym źródle energii dzięki gotowaniu w systemie wieżowym. Garnki można wykorzystywać na kuchenkach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych.

 

 

Wyciskarki do soków

Nowoczesne, łatwe w obsłudze urządzenie stworzone do wyciskania w odpowiedni sposób zdrowych soków z owoców, warzyw i liści.

Wolne obroty pozwalają uzyskać pełnowartościowe soki bez obawy przed utratą cennych enzymów oraz witamin.

Soki skutecznie zastępują dzienne zapotrzebowanie na warzywa i owoce, których często spożywamy za mało.

Naturalne soki ze świeżych warzyw i owoców są źródłem wielu witamin i przeciwutleniaczy chroniących skutecznie organizm człowieka. Substancje biologicznie czynne zawarte w surowych sokach korzystnie wpływają na funkcje przewodu pokarmowego oraz narządów wewnętrznych odpowiedzialnych za usuwanie z organizmu substancji zbędnych i toksycznych.

Pijąc świeże soki, nie wydajemy pieniędzy na bezwartościowe, wysoko słodzone i zawierające konserwanty napoje.

Możemy zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim zadbać skutecznie o nasze ZDROWIE.

 

 

Oczyszczacze powietrza

Domowa stacja oczyszczania i nawilżania powietrza. Nowoczesny urządzenie pozwala utrzymać w domu korzystny mikroklimat usuwając z powietrza wirusy, bakterie chorobotwórcze, pleśnie, grzyby a także dym i pyłki. Doskonale służy alergikom i osobom podczas rekonwalescencji po przebytych chorobach. Zwalcza z powodzeniem nieprzyjemne zapachy za pomocą filtra węglowego i dodatkowo dezynfekuje pomieszczenia za pomocą aktywnego tlenu oraz lampy UV. Dodatkowym atutem jest funkcja nawilżania powietrza. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, posiada duży i czytelny panel sterowania w języku polskim oraz blokadę przed dziećmi.

Filtr powietrza Philipiak posiada cztery warstwy filtrujące. Siatkę z materiału antybakteryjnego, usuwającą kurz, sierść, pyłki itp. Siatkę z włókna węglowego usuwającą formaldehyd i inne lotne związki organiczne. Trzecia warstwa to zmodyfikowany aktywny węgiel dodatkowo filtrujący lotne związki organiczne, formaldehyd, nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy. Z kolei filtr HEPA 13 z pokryciem antybakteryjnym, usuwa skutecznie drobny kurz i dym.

Jony ujemne mają potwierdzoną zdolność neutralizacji szkodliwych substancji, wspomagają w ten sposób metabolizm i wzmacniają odporność organizmu. Nazywane są „witaminami życia”. Ich ilość jest jednym z parametrów określających jakość powietrza. Powietrze nasycone dużą ilością jonów ujemnych daje wrażenie, że mamy krystalicznie czyste powietrze jak po burzy lub w pobliżu wodospadu.

Promienie UV o działaniu biobójczym pełnią wiele pożytecznych funkcji m. in. zabijają wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, w tym wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie i inne drobnoustroje. Technologia UV eliminuje z powietrza bakterie i wirusy stanowiące ogromne zagrożenie dla zdrowia.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera