4YourHealth

Mata do akupresury z kolcami

Mata do akupresury z kolcami to współczesna wersja akupresury, która pobudza organizm do regeneracji. Używanie maty stanowi efektywne uzupełnienie diagnostyki i leczenia różnego rodzaju dolegliwości łagodząc zarówno ból i napięcie mięśni, jak i skutki przewlekłego stresu. Kolce znajdujące się na powierzchni maty stymulują tkanki skórne i podskórne do wyrzutu endorfin, które działają między innymi przeciwbólowo, przynosząc ulgę obolałym i spiętym mięśniom.

Każda z rozetek z kolcami przyczepiona jest za pomocą metody HEAT-PRESS, polegającej na wgrzewaniu ich w lniany pokrowiec. Dzięki czemu mata jest całkowicie naturalna bez substancji klejących i bezpieczna dla skóry i ciała.

W środku mata wypełniona jest naturalnym włóknem kokosowym, dzięki czemu mata jest ekologiczna. Lateksowane włókno zapobiega wchłanianiu wilgoci, dzięki czemu wkład jest higieniczny.

Pokrowiec wykonany jest z naturalnego LNU, dzięki czemu mata nie nabiera wilgotności nawet podczas długiego użytkowania oraz jest bardzo miła w dotyku!

Poduszka zaś wypełniona jest naturalnymi łuskami gryki, co sprawia, że komfort jej użytkowania jest naprawdę wyjątkowo przyjemny.

 

Sprzęt do ćwiczeń i domowych treningów

W naszej ofercie posiadamy oryginalne gumy do ćwiczeń i rehabilitacji. Gumy sprawdzą się doskonale podczas treningów w domu i na siłowni. Są idealne dla wszystkich grup wiekowych oraz są bezpieczne dla zdrowia i skóry. Nasze zestawy gum stanowią niezwykle uniwersalną propozycję, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Życie jest przyjemniejsze, gdy się poruszasz. Zdecydowaliśmy, że każdy powinien móc sobie pozwolić na aktywne życie. Dlatego zawsze oferujemy naprawdę dobre ceny, produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb treningowych oraz rzetelną realizację zamówień. To wszystko w trybie sportowym! Uzupełnimy Twój odpowiedni trening najwyższej jakości sprzętem oraz najnowszym – nietuzinkowym designem. Abyś zawsze mógł maksymalnie wykorzystać swój potencjał sportowy!!!

Zapoznaj się z produktami polskiej marki 4YOURHEALTH.

Otwórz się na ruch, doświadczaj wysiłku, zwiększaj swój potencjał!

 

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera