Airwheel

Wózek inwalidzki elektryczny Airwheel H3S (nagłówek H1)

Wózek inwalidzki elektryczny Airwhel H3S to innowacyjny produkt na skalę światową. Wózek cechuje się automatycznym składaniem, bardzo lekką konstrukcją oraz imponującym zasięgiem.

Sterowanie wózkiem elektrycznym (nagłówek H2)

Sterowanie wózkiem inwalidzkim elektrycznym H3S odbywa się za pomocą wygodnego kontrolera lub urządzenia mobilnego. Na kontrolerze znajdują się przyciski odpowiedzialne za ustawienie 5-stopniowej skali prędkości poruszania się wózkiem, włączenie/wyłączenie światła oraz sygnału dźwiękowego. W przypadku sterowania urządzeniem mobilnym użytkownik ma do dyspozycji aplikację Airwheel, która umożliwia sterowanie wózkiem inwalidzkim, rozkładanie oraz składanie wózka, czy też włączenie/wyłączenie oświetlenia. W tak innowacyjnym produkcie producent nie zapomniał o najważniejszych informacjach jak np.: stopień rozładowania akumulatora oraz aktualna prędkość jazdy.

Automatyczne składanie, lekka konstrukcja (nagłówek H2)

Airwheel H3S został wyposażony w specjalne siłowniki, które umożliwiają rozkładanie/składanie wózka inwalidzkiego przy pomocy jednego przycisku dostępnego w aplikacji mobilnej lub na kontrolerze. Złożony wózek inwalidzki elektryczny możemy bez problemów spakować do każdego bagażnika samochodu osobowego. Ważnym atutem jest H3S jest bez wątpliwości niska waga 31 kg, która pozwoli na spakowanie wózka przez jedną sprawną osobę.

Duży zasięg, 35 km na jednym ładowaniu (nagłówek H2)

Akumulator wózka Airwheel H3S został wykonany w technologii litowo-jonowej bardzo znanej z samochodów elektrycznych. Mimo niskiej wagi samego akumulatora (3 kg) i niewielkich rozmiarów został zachowany naprawdę imponujący zasięg na poziomie 35 kilometrów.

H3S posiada dwa przednie obrotowe koła (360 stopniowe) zapewniające nam możliwość obracania wózka niemal w miejscu oraz dwa tylne pompowane 16-calowe z bieżnikiem terenowym. Dodatkowym atutem wózka inwalidzkiego elektrycznego jest możliwość zmiany trybu jazdy z elektrycznego na tradycyjny manualny.

Ciekawe filmy o wózku inwalidzkim Airwheel H3S (nagłówek H2)

Test, recenzja – https://www.youtube.com/watch?v=WoGvPMlxGzI

Sterowanie wózkiem urządzeniem mobilnym https://www.youtube.com/watch?v=8JAPYNCg4PU

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera