AQIPHARM

Dbamy o Ciebie

Wiedząc, że organizm ludzki nie jest w stanie otrzymać z pożywienia wszystkich najważniejszych składników i mikroelementów, a także w związku ze zmieniającym się stylem życia, postanowiliśmy rozpocząć produkcję suplementów diety, które pomogą Ci zachować pełnię zdrowia i urody. Tworzymy z miłości do natury, zdrowia i wszystkich ludzi.

 

Dbamy o najmłodszych

Nasza droga do zaufanej marki rozpoczęła się od produkcji Colostrum Natural. Ten wyjątkowy suplement w płynnej formie podawany może być już od najmłodszych lat. Wzmacnia zarówno odporność, jak i poprawne funkcjonowanie jelit maluszków i dorosłych – co potwierdzają liczne badania i rekomendacje.

 

 

Dbamy o jakość

Każdy nasz produkt to unikalna receptura szczegółowo opracowana przez specjalistów. Uważnie kontrolujemy każdy etap – od receptury, aż po końcową produkcję i dystrybucję. Przestrzegane są wszystkie zasady zgodnie z systemem HACCP, GMP. Co więcej, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami surowców w Europie i na całym świecie, a nasze składniki czerpiemy wyłącznie z natury – bez sztucznych konserwantów, spulchniaczy i barwników.

 

Dbamy o składniki

Wierzymy, że zaufanie i transparentność firmy są najważniejsze. Dlatego każdego dnia staramy się, by wszystkie składniki były naturalnego pochodzenia, a skład produktów był jak najkrótszy w myśl zasady Clean Label. Dostarczamy klientom zdobyte certyfikaty i badania, by zapewnić, że najważniejsze dla nas jest Twoje zaufanie.

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera