Fablab

Rewolucyjny zabieg oczyszczający na bazie Glinki Lodowcowej z Nowej Zelandii już dostępny w Polsce!

Maseczka + Peeling w jednym

Długo oczekiwany produkt, formułowany i testowany przez ponad rok. Kompozycja ponad 20 aktywnych składników w tym najskuteczniejsze ekstrakty botaniczne z uzdrawiających roślin Polinezji.

Jedwabista kompozycja na bazie wody ułatwia aplikację i jest przyjemnym relaksującym rytuałem, który pozostawia skórę nieziemsko miękką, wygładzoną i nawilżoną.

 

 

Wysoce skuteczny zabieg rewitalizujący skórę twarzy.

Jej główny składnik – Glinka Lodowcowa należy do najczystszych glinek na świecie. Ma naturalnie ujemny ładunek, który powoduje przyciąganie dodatnio naładowanych toksyn w skórze. Dzięki temu wiązaniu, glinka usuwa i pochłania szkodliwe toksyny ze skóry poprzez swoją zdolność do stymulowania niedoboru. Proces ten pozwala na najgłębsze oczyszczenie naskórka i poprawia równowagę mikrobiomu.

Po procesie ekstrakcji toksyn, Polinezyjsckie lecznicze składniki roślinne, takie jak Kawakawa, Manuka, Horopito i Tamanu, rozpoczynają działanie regeneracyjne, a wspaniały Oczar Wirgilijski zmniejsza pory do minimum, zostawiając skórę miękką, gładkąi nawilżoną od pierwszego użycia.

Wreszcie, gdy Twoja skóra otrzyma mega detoksi pełną regenerację, której potrzebuje, możesz następnie zwilżyć maskę wodą i delikatnie wmasować mikro cząsteczki pumeksu w skórę. To ostatecznie wypoleruje i wyciągnie wszystkie toksyny, które zostały poprzednio wyciągnięte przez glinkę co doda skórze dodatkowego blasku.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera