Haspro

 

Śpij i odpoczywaj w ciszy z HASPRO!

Nieprzespane noce, brak wypoczynku to zmora, z którą wydawałoby się, iż trudno walczyć. Bo w jaki sposób wyeliminować szum ulicy zza okna, nieznośnie hałasujących sąsiadów, czy chrapanie partnera? Niekiedy nie ma możliwości zredukowania irytujących odgłosów u źródła, co nie znaczy, że nie można ich zwalczyć. Idealnym rozwiązaniem, na wszelkiego rodzaju hałas zakłócający Twój spokój, są uniwersalne zatyczki do uszu HASPRO SLEEP.

Innowacyjność zatyczek HASPRO przejawia się szczególnie w ich wykonaniu. Znając potrzeby klientów, nasze stopery tworzymy z supermiękkiego, trwałego i hipoalergicznego silikonu. Materiał ten dodatkowo jest termoplastyczny. Wszystkie te cechy powodują, iż w HASPRO SLEEP spokojnie prześpisz całą noc. Dostosowane są do wielogodzinnego noszenia, bez uczucia ucisku na kanał słuchowy. Eliminację dyskomfortu zapewnia także zastosowanie filtru wentylującego ucho, przez co nie poci się ono, a zatyczka nie wypadnie. Niewielki rozmiar, dopasowanie stoperów oraz ich subtelny kształt zapewni Ci maksymalną wygodę, nawet podczas spania na boku.

Zatyczki do uszu HASPRO SLEEP posiadają SNR na poziomie 26 dB, zapewniającym doskonałe tłumienie dźwięków otoczenia. Mimo to, nie musisz obawiać się, iż nie usłyszysz np. budzika. Specjalnie stworzony filtr pozostawia słyszalne sygnały alarmowe.

Dlaczego stosowanie zatyczek do uszu jest ważne?

Dbanie o swój słuch w nocy i podczas wypoczynku jest niezwykle istotne z dwóch powodów. Po pierwsze zmęczony organizm, bez odpowiedniej dawki snu, jest mniej produktywny. Odbija się to na efektywności Twojej pracy. Długotrwałe zmęczenie może powodować podwyższony poziom stresu, drażliwość, mniejszą wydolność, a w efekcie realne ubytki w Twoim zdrowiu. Drugim powodem, o którym nie warto zapominać, jest Twój słuch. Regularnie wystawiany na przeciążenia, po pewnym czasie zaczyna gorzej funkcjonować, pojawią się w nim trwałe ubytki, a w najgorszym wypadku może dojść do jego utraty.

 

Niestosowanie zatyczek do uszu to tak naprawdę podejmowanie dużego ryzyka. A przecież to tak proste rozwiązanie. Stopery HASPRO dostosowane są do jak najpraktyczniejszego użytkowania. Ich niewielki rozmiar i miękki materiał pozwala na bezproblemowe zakładanie oraz wyjmowanie.

Dlatego nie ryzykuj więcej, ułatw swoją codzienność i stań się użytkownikiem zatyczek HASPRO!

ZATYCZKI DO SNU I ODPOCZYNKU

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera