Kenay

Siła z natury.

Swoją pozycję na polskim rynku kształtujemy już od 1991 roku i z radością stwierdzamy, że sukcesywnie przybywa osób zainteresowanych zdrowym, mądrym i aktywnym trybem życiem.

Od wielu lat obserwujemy i aktywnie uczestniczymy w światowym rynku suplementów diety zarówno poprzez uczestniczenie w międzynarodowych targach, jak i poprzez rozwijanie współpracy z naszymi wieloletnimi partnerami na całym świecie.

W ten sposób staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych i najciekawszych produktów w dziedzinie suplementów diety oraz superfoods.

 

Nasza misja.

Wizja i cele

Ambicją naszą jest umożliwienie Państwu dokonania u nas zakupu najlepszych dostępnych na świecie suplementów diety. Naszą misją jest propagowanie zdrowego trybu życia, poprzez popularyzację systematycznego zażywania suplementów diety.

 

Jakość.

Najważniejsze jest zdrowie

Regułą i absolutną podstawą naszej działalności jest wnikliwa weryfikacja każdego producenta, stosowanych przez niego technologii, kontroli jakości używanych surowców do produkcji i produktu końcowego.

Zaletą oferowanych Państwu suplementów diety jest niewątpliwie fakt, że zawierają one składniki pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych.

 

Produkcja.

Profesjonalne linie produkcyjne

Posiadamy profesjonalne i zgodne z normami higieny linie produkcyjne. Wdrożone systemy pozwalają nam kontrolować proces produkcji, gwarantują wytworzenie bezpiecznych, skutecznych i trwałych produktów.

 

Nasze produkty.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera