Chroń swój dom i miejsce pracy z wiruso i bakteriobójczymi lampami BioShox UV-C

Czym jest światło UV?

Światło ultrafioletowe jest znaną metodą sterylizacji stosowaną w specjalnych sterylizatorach do odkażania maseczek, przyrządów w salonach kosmetycznych oraz sprzętu medycznego.

Światło UV-C niszczy DNA i RNA mikroorganizmów, przez co tracą one zdolność do reprodukcji i giną. W rezultacie otrzymujemy czyste i bezpieczne powietrze oraz powierzchnie.

 

 

 

 

BioShox UV-C 38W

BioShox UV-C jest odpowiednia do zastosowań wewnętrznych dla pomieszczeń do 40m².* Kompaktowy rozmiar lampy pozwala postawić ją na biurku, ladzie, podłodze czy w samochodzie. Lampa sterylizuje powietrze i powierzchnie 360°, a dodatkowy radar dba o bezpieczeństwo ludzi i zwierząt. Gdy wykryje ruch w pobliżu działającej lampy wyłączy ją i automatycznie wróci do pracy kiedy ruch ustanie.

 

 

BioShox UV-C PRO 100W

BioShox UV-C PRO to lampy do sterylizacji dla profesjonalistów, które dezynfekują powierzchnie i powietrze 360°. Cechuje je duża moc, a co za tym idzie bardzo wysoka skuteczność. Linia PRO kierowana jest do szpitali, klinik, gabinetów lekarskich i stomatologicznych, przewoźników kolejowych, autobusowych oraz do innych odpowiedzialnych podmiotów. Lampy BioShox UV-C PRO sterylizują szybciej oraz większe powierzchnie. Pilot pozwala włączyć lampę z odległości, a dodatkowe opóźnienie włączenia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

 

 

BioShox UV-C PRO 150W

BioShox UV-C PRO 150W to największa i zarazem najmocniejsza lampa w ofercie. BioShox UV-C PRO 150W przeznaczona jest do sterylizacji powierzchni do 120m².* Przestrzeń 120m² powinna być naświetlania co najmniej 1 godzinę. Mniejsze przestrzenie proporcjonalnie krócej np. 40m² – 15min.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera