Mazbit

Ortopedyczne wkładki do obuwia iOrto – sprawdzony sposób na bóle stawów i kręgosłupa

Doskwiera Ci ból stóp, stawów lub kręgosłupa? To dolegliwości, które mogą być spowodowane nieprawidłowym ułożeniem stóp podczas chodzenia a w efekcie doprowadzić do trwałych schorzeń i wad postawy. Zastanawiasz się, jak temu zapobiec? Odpowiednie wkładki ortopedyczne indywidualnie dopasowane do stopy mogą mieć znaczący wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie! W poniższym artykule dowiesz się m.in. jakie zastosowanie mają nasze innowacyjne wkładki ortopedyczne do obuwia, jak działają oraz wiele innych, równie cennych informacji. Zapraszamy serdecznie!

 

 

Mazbit- innowacyjne produkty wysokiej jakości

Od prawie 30 lat specjalizujemy się zarówno w produkcji, jak i dystrybucji nowoczesnych profilowanych wkładek ortopedycznych. Naszą firmę tworzy zespół wykwalifikowanych i certyfikowanych fizjoterapeutów, zajmujących się na co dzień rehabilitacją ortopedyczną i urazową całego układu ruchu. Dbamy o komfort, a przede wszystkim zdrowie naszych Pacjentów, dlatego wprowadziliśmy usługę projektowania spersonalizowanych wkładek ortopedycznych do obuwia. Wkładki o zmiennej dynamice wyprofilowań mają na celu jeszcze solidniej zabezpieczyć Państwa zdrowie i uchronić przed powikłaniami związanymi nie tylko z dysfunkcją ruchu, ale i wadami postawy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki postawy ciała oraz anatomii stóp. Na bieżąco monitorujemy pojawiające się nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować wszystko to, co najlepsze, by chronić zdrowie stóp! Gwarantujemy, że nasz szeroko dostępny asortyment nie tylko zapewni Państwu ulgę, ale przywróci komfort wygodnego chodzenia na co dzień. Wkładki ortopedyczne iORTO to rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających!

 

 

Sensomotoryczne wkładki ortopedyczne o zmiennej dynamice- nowoczesne rozwiązanie technologiczne gwarancją skutecznego leczenia!

Wkładki ortopedyczne do codziennego zastosowania są używane przede wszystkim w powszechnie występujących patologiach stóp. Proponujemy Państwu m.in. wkładki ortopedyczne pozabiegowe, komfortowe, profilaktyczne bądź korekcyjne, których głównym zadaniem jest wspieranie i przywracanie prawidłowego ustawienia wysklepienia stóp, wpływanie na nie w sposób leczniczy a także odtwarzanie prawidłowej osi funkcjonowania stawów kończyn dolnych aż po kręgosłup!

Oferta Mazbit to szeroki asortyment wykonywanych na indywidualne zamówienie i seryjnie wkładek ortopedycznych, które znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Cierpisz na któreś z poniższych schorzeń? W tej sytuacji stosowanie wkładek może okazać się konieczne:

 

 

Ważne! Odpowiednio dobrana wkładka ortopedyczna do butów stanowi doskonałą ochronę przed płaskostopiem, koryguje istniejące już wady oraz zmniejsza dolegliwości bólowe kręgosłupa.

 

Wkładki inne niż wszystkie- sprawdź dlaczego!

To co wyróżnia nasze wkładki ortopedyczne pośród innych, to przede wszystkim regulowana dynamika. Co to oznacza w praktyce? Otóż, poziom dynamiki wyprofilowań modułu stabilizującego jest odpowiednio dostosowany do wagi, wieku, przebytych kontuzji oraz modelu obuwia, dzięki czemu wspierają one i stymulują prawidłowe ustawienie stopy zarówno podczas stania, jak i jej przetaczania. Innymi słowy, wkładki iORTO współpracują ze stopą Pacjenta.

 

Co więcej? Produkty iOrto Medic i Individual to dynamiczne termoformowane wkładki ortopedyczne, które zapewniają:

  • Stabilizację pięty
  • Ochronę przed mikrourazami stawów stopy, dzięki piance amortyzującej
  • Dynamiczne wsparcie łuku podłużnego stopy
  • Podniesienie łuku poprzecznego stopy
  • Wsparcie pierwszej głowy kości śródstopia i palucha koślawego oraz podparcie palców młotkowatych i szponiastych

Ponadto, wkładki ortopedyczne skonstruowane są z: antyalergicznej i antyseptycznej wyściółki wykonanej z mikrofibry lub dzianiny oraz wyściółki ekranizującej, które skutecznie ogranicza przepływ zimna lub ciepła od podłoża. Dodatkowo na wyściółkę można nanieść nanocząstki srebra co spowoduje ograniczenie rozwoju bakterii.

 

 

Indywidulane wkładki na zamówienie- dla kogo?

Nowoczesne wkładki ortopedyczne iORTO dedykowane są dla osób ze znacznymi wadami stóp i postawy, aktywnych sportowo i zawodowo a także wymagających i ceniących bezpieczeństwo oraz komfort podczas poruszania się. Stosowanie wkładek zalecane jest szczególnie w: zaburzeniu biomechaniki chodu, w procesie rehabilitacji, przed lub po operacji oraz w leczeniu wad stóp i postawy.

Do wykonania spersonalizowanej wkładki ortopedycznej niezbędne są: prawidłowo wypełniona karta diagnostyczna, obraz stóp, obraz postawy ciała oraz projekt wkładki. Co istotne? Niezależnie od rodzaju wkładek, Pacjent powinien zawsze skonsultować ich noszenie ze specjalistą!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą www.mazbit.pl .

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera