Mollyflex

MOLLYFLEX:

 • Włoska jakość z 40 letnim doświadczeniem!
 • 10 letnia gwarancja!
 • Oryginalne włoskie piany, technologie i naturalne materiały, które zaspokajają potrzeby wysokiej jakości snu i komfortu klientów na całym świecie.

 

Od 1980 r.
Dbałość o szczegóły to sztuka

Przede wszystkim jesteśmy ludźmi, więc jesteśmy zobowiązani by słuchać i realizować potrzeby naszych klientów. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości snu, komfortu i relaksu, a to znacząco podnosi jakość życia. Dlatego zawsze poszukujemy innowacyjnych technologii i naturalnych materiałów, prowadzimy zaawansowane badania, aby włoskie materace w pełni zaspokajały potrzeby naszych klientów na całym świecie.

 

 

 

Producent materacy piankowych i poduszek MollyFlex

Już od wczesnych lat osiemdziesiątych dbamy o komfort Państwa snu. Cechuje nas doświadczenie i pasja. Z zaangażowaniem podejmujemy się misji dostarczania doskonałych produktów. W ofercie Mollyflex można znaleźć materace piankowe i poduszki piankowe, które posiadają status wyrobów medycznych, są ergonomiczne i antyalergiczne. Tworzymy je z myślą o naszych klientach i ich spokojnym, nieprzerwanym i komfortowym śnie.

Dodatkowym atutem marki są liczne certyfikaty, które potwierdzają nasze kompetencje:

 

 • ISO 90001 2015,
 • CertiPUR™,
 • OEKO-TEX® Standard 100,
 • BUREAU VERITAS,
 • TÜV Rheinland®.

 

Produkując materace, czuwamy nad tym, aby były one wykonywane z wykorzystaniem najlepszych włoskich materiałów i innowacyjnych technologii. Naszym celem jest zapewnienie konsumentom wytrzymałych, wygodnych artykułów gwarantujących bezpieczny, regenerujący wypoczynek. Jesteśmy firmą z tradycjami, już od ponad czterdziestu lat słuchamy potrzeb klientów, ponieważ liczymy się z ich zdaniem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wypróbowania wyjątkowych produktów marki Mollyflex.

 

 

Poznaj 10 powodów, dlaczego warto wybrać włoską markę Mollyflex do swojej sypialni.

 

 1. Pasja

Dążenie do doskonałości bierze się z pasji. Materace włoskiej marki Mollyflex powstają z myślą o zdrowiu i komforcie korzystających z nich osób, gwarantując najwyższą jakość snu. Innowacyjne podejście, testowanie nowych materiałów i technologii oraz dbałość o idealny wygląd oferowanych produktów to znaki rozpoznawcze producenta, który od wielu lat dostarcza zdrowe materace,  poduszki i akcesoria klientom z całego świata.

 1. Doświadczenie

Pasja to motor napędowy każdej marki, jednak nie zastąpi ona doświadczenia, które pozwala zamienić ideę w innowacyjny produkt. Mollyflex istnieje na rynku od 1980 roku i niezmiennie zaskakuje nowymi rozwiązaniami. Jest to możliwe dzięki rzemieślniczemu doświadczeniu, które procentuje niesamowitym komfortem snu. Ponad 40 lat na rynku oraz zadowolenie klientów na całym świecie daje nam duże poczucie spełnienia i satysfakcji!

 1. Certyfikaty

Marka Mollyflex niezmiennie dba o zdrowie, komfort i jakość snu użytkowników swoich produktów. Potwierdzeniem tego są uzyskane certyfikaty jakości, wśród których znajdziemy m.in. rzadki i bardzo rygorystyczny certyfikat CertiPUR. Materace Mollyflex uzyskały także certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, BUREAU VERITAS, TÜV Rheinland® oraz spełniają normę jakości ISO 9001 2015.

 1. Innowacyjne technologie

Dzięki innowacyjnemu podejściu oraz wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technologii materiałowych, produkty marki Mollyflex doskonale podpierają ciało, dbając o właściwe ułożenie kręgosłupa w czasie snu, usprawniają regenerację organizmu oraz redukują m.in. zaburzenia krążenia.

 1. Najlepsze materiały

Materace i poduszki marki Mollyflex powstają z wykorzystaniem certyfikowanych, wolnych od szkodliwych substancji chemicznych oraz antyalergicznych materiałów. Zaliczamy do nich nie tylko innowacyjne pianki, ale również naturalne tkaniny, dzięki którym możliwe jest zadbanie o właściwą wentylację i utrzymanie zdrowego mikroklimatu materaca.

W partnerskich salonach marki w całej Polsce dostępne są jedynie materace powstające z materiałów przyjaznych zdrowiu.

 1. Dbałość o szczegóły

Oferowane przez włoską markę materace, poduszki i akcesoria do materacy stają się ozdobą sypialni. Dbałość o każdy szczegół widoczna jest m.in. w wykończeniu produktów, które uwzględnia zastosowanie zdrowych, naturalnych tkanin i subtelnych detali.

 1. Słuchamy potrzeb naszych klientów

Materace Mollyflex powstają z uwzględnieniem najbardziej wygórowanych potrzeb osób, które chcą poprawić stan zdrowia i jakość swojego życia, rozpoczynając od zmian w sypialni. Ukierunkowanie na ciągły rozwój uwzględnia słuchanie sugestii klientów i wprowadzanie niezbędnych zmian, które wpływają na komfort snu.

 1. Duży wybór asortymentu

W asortymencie marki Mollyflex znajdziemy produkty, które z łatwością dopasujemy do indywidualnych potrzeb. Materace Mollyflex cechują się dużą różnorodnością zastosowanych rozwiązań technologicznych i materiałów, odmienną twardością, rozmiarem oraz wysokością, co sprawia, że doskonale sprawdzą się w każdej sypialni. Na uwagę zasługują także akcesoria do materacy i poduszki.

 1. Jasno określony cel: osiągnięcie najwyższej jakości snu, komfortu i relaksu

Mollyflex niezmiennie dąży do określonych celów, wykorzystując dostępne narzędzia innowacyjnych technologii i testując nowe rozwiązania, aby jak najlepiej sprostać stale zmieniającym się oczekiwaniom klientów oraz redukować zagrożenia związane m.in. z szybkim tempem życia, które sprawia, że śpimy coraz mniej.

 1. Gwarancja satysfakcji z dokonywanych zakupów

Kupując materac, chcemy od razu odczuć związane z tym korzyści. Materace marki Mollyflex to produkty, których wysoka jakość gwarantuje pełną satysfakcję z zakupu. Potwierdzeniem jest tutaj wieloletnia gwarancja na rdzeń materaca, który nawet po 10 latach będzie prawidłowo podpierał kręgosłup i pozwalał na regenerujący sen.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera