NATURE FOR CELL

 

Nature For Cell. Mój wybór? Naturalnie!

Gdy zastanawiasz się nad tym, co wpływa na jakość skóry, włosów, zachowanie młodego wyglądu czy szczupłej sylwetki, to pierwsze, co przychodzi Ci do głowy to pewnie geny, a zaraz potem zdrowy styl życia. Nie jest on niczym innym jak świadomym traktowaniem swojego ciała i dostarczaniem mu tego, co dla niego najlepsze.

Czy dzisiaj jednak jesteśmy w stanie dostarczyć naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników dla prawidłowego jego funkcjonowania i odpowiedniego odżywienia komórek? Tak, tak komórek, które to odpowiadają za nasz układ krwionośny, limfatyczny, metabolizm i wszystkie procesy, jakie zachodzą w naszym ciele i zachowują je w dobrej kondycji.

A gdyby tak w jednej małej kapsułce zamknąć bogactwo naturalnych składników aktywnych, które będą odpowiednio odżywiać nasze komórki i wspomagać je w walce z upływającym czasem, zadbają o odpowiednią detoksykacją naszego organizmu czy pomogą nam w redukcji tkanki tłuszczowej oraz w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. A gdyby tak jeszcze składy tych kapsułek dobrane były pod okiem dietetyka i lekarzami medycyny estetycznej dla wzmocnienia skuteczności naszych zabiegów…

 

 

ANTIAGING
TREATMENT BOOSTER

To suplementy dedykowane każdemu, kto pragnie spowolnić proces starzenia i chce wspomóc swoje komórki w walce z upływającym czasem.

Każda kapsułka zawiera między innymi ekstrakt z bambusa, z rdestu japońskiego, ekstrakt z chmielu i z bakopy, hydrolizat kolagenu rybiego oraz kwas hialuronowy.

 

DETOX & CELLULITE
TREATMENT BOOSTER

Dedykowane dla osób, które walczą z obrzękami, zatrzymywaniem się płynów w tkankach, cellulitem zarówno wodnym jak tłuszczowym i dla tych, którzy chcą wspomóc swój organizm w detoksykacji.

Każda kapsułka zawiera między innymi ekstrakt z karczocha, z pokrzywy, z pestek winogron, z wąkrotki azjatyckiej, z opuncji figowej oraz z morszczynu pęcherzykowatego.

 

SLIM BODY
TREATMENT BOOSTER

Został stworzony dla osób, którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej oraz utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Każda kapsułka zawiera między innymi ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego, z zielonej herbaty, z guarany, z pieprzu kajeńskiego i z pieprzu czarnego oraz ekstrakt z berberysu.

 


Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera