Olsema

Kawa to nie tylko gorący napój

Olsema jako pierwsza i jedyna w naszym kraju oferuje szeroki wachlarz kaw wypalanych wyłącznie w Hiszpanii. Współpracujemy tylko z palarniami mogącymi pochwalić się kilkudziesięcioletnią historią. To rodzinne manufaktury, które wkładają całe serce, byś mógł cieszyć się wyśmienitą kawą w swoim biurze. W naszej ofercie posiadamy bardzo dobrą oraz wyśmienitą kawę, a wraz z nią oferujemy w pełni profesjonalną obsługę i wieloletnie doświadczenie. Dobierzemy, doradzimy, przygotujemy ofertę wypaloną idealnie na miarę Twoich smaków.

Hiszpański wachlarz kaw

Rozsmakuj się w Hiszpanii i znajdź swoją ulubioną kawę

Kawa Ziarnista

Jest palona w Katalonii oraz w Kraju Basków. Każde ziarno kawy wychodzi z pieców najlepszych hiszpańskich palarni, wypalają je wyłącznie eksperci z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Kawa Speciality

Jest to najwyższa jakość na każdym poziomie produkcji. Począwszy od wyselekcjonowanych farm, przez kontrolę jakości ziaren, aż do świeżego wypału w tradycyjnych, żeliwnych piecach bębnowych.

Kawa Organiczna

Delektowanie się pyszną filiżanką kawy organicznej to mały gest, ale może oznaczać wielki gest dla planety i dla ludzkości.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera