Osavi

 

O nas

Marka OSAVI powstała dla osób zainteresowanych zdrowym i aktywnym trybem życia. Produkujemy suplementy diety, które są przygotowywane na bazie odpowiednio dobranych składników. Przy ich tworzeniu zwracamy uwagę na optymalne wykorzystanie zasobów przyrody i kierujemy się prawami ekonomii cyrkularnej. Oznacza to, że każdy nasz produkt wywiera minimalne piętno na środowisku.

Aby osiągnąć ten cel, przyjęliśmy rygorystyczną politykę zrównoważonego rozwoju. Starannie dobieramy dostawców oraz innych partnerów biznesowych i weryfikujemy, czy także i oni w racjonalny sposób pozyskują surowce, wdrażają proekologiczne rozwiązania i szanują ludzką pracę. Współpracujemy wyłącznie z podmiotami, które otrzymały certyfikaty zgodności z najwyższymi standardami.

Katalog naszych produktów jest bardzo zróżnicowany. Oferujemy kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały oraz inne preparaty uzupełniające, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Każda pozycja znajdująca się w asortymencie OSAVI przechodzi szereg testów prowadzonych zarówno przez nas, jak i uznane instytucje. Do sprzedaży dopuszczamy wyłącznie bezpieczne dla zdrowia preparaty, które uzupełniają niedobory składników odżywczych.

Nasze wartości

● Bezpieczeństwo

Jako jedni z nielicznych poddajemy nasze suplementy badaniom pod kątem ich zawartości i czystości. Oferujemy Tobie w pełni bezpieczne produkty, bez zbędnych wypełniaczy i niezdrowych dodatków, abyś mógł zadbać o siebie i o najbliższych.

● Innowacyjność

Trzymamy rękę na pulsie zmian technologicznych i badań naukowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwijać ofertę produktową, która jest dostosowana do aktualnych potrzeb naszych klientów.

● Naturalność

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, wiemy jakich składników użyć, aby pomóc organizmowi lepiej funkcjonować lub przywrócić zaburzoną równowagę.

● Prostota

Każdy suplement zawiera tylko składniki, które umożliwiają osiągnięcie celu. Żadnych zbędnych wypełniaczy i dodatków. Wszystkie istotne informacje znajdziesz na czytelnych etykietach.

● Uczciwość

Prowadzimy przejrzystą politykę informacyjną. Od nas dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o kupowanym produkcie. Ważne ostrzeżenia zawsze znajdują się w dobrze widocznych miejscach, a szczegółowe opisy produktów ułatwiają podjęcie decyzji o zakupie suplementu.

● Wspólnota

Zachęcamy do zadawania pytań, dzielenia się spostrzeżeniami i wysuwania własnych propozycji. Wspólnie tworzymy społeczność OSAVI.

● Odpowiedzialność

Zdajemy sobie sprawę, że zasoby naszej planety są ograniczone, dlatego interesów firmy nie stawiamy ponad stan środowiska naturalnego. Korzystamy z wiarygodnych źródeł surowców i wdrażamy proekologiczne rozwiązania.

● Profesjonalizm

Pomimo stosowania partnerskiej komunikacji zawsze zachowujemy się profesjonalnie. Przestrzegamy procedur i standardów, bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty oraz jesteśmy w pełni skupieni na swojej pracy.

OSAVI to również TY!

Sprawdź w jaki sposób OSAVI może dopełnić Twój dzień.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera