Świat Poduszek

Poduszka U-PILLOW

W naszej ofercie znajduje się poduszka, w której zakochasz się już po pierwszej nocy. Z pewnością stanie się ona niezbędnym elementem twojej sypialni. Swoją wygodę zawdzięcza wysokiej klasy materiałom oraz profesjonalnemu wyszyciu. Jeśli budzisz się z bólem pleców lub głowy, to nasza poduszka pomoże Ci go zredukować i uśmierzyć.

 

U-Pillow dedykowana jest dla:

 

Osób niepełnosprawnych

Poduszka U-Pillow znacznie ułatwia opiekę nad osobami niezdolnymi do samodzielnej egzystencji. Dzięki dwóm odnóżom ułożenie niepełnosprawnej osoby w wybrany sposób zapewnia, że osoba opiekująca się taką osobą będzie mogła spokojnie spać ponieważ użytkownik poduszki nie zmieni swojej pozycji w nocy.

 

Sportowców

Z uwagi na szersze barki osób uprawiających sport regulacja wypełnienia pod głową sprawdza się perfekcyjnie, dzięki niej takie osoby są w stanie zachować odpowiednią wysokość głowy podczas snu dzięki czemu nie przemęczamy kręgosłupa.

 

Kobiet w ciąży

Wyszycie poduszki w kształt litery „U” zapewnia kobietom pewność, że nie obrócą się do pozycji „na wznak” która jest niezalecana dla ciężarnych i zapewni im wygodną pozycję boczną.

 

Dla każdego kto chce spać lepiej

U-Pillow jest uniwersalnym produktem. Mogą korzystać z niej dosłownie wszyscy. Jeżeli chcesz poprawić jakość swojego snu, jeżeli bolą cię plecy lub po prostu brakuje ci wygody w łóżku, jest to poduszka dla Ciebie.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera