Szubert Med

Opieka domowa i medyczna Łódź

Szubert Med świadczy kompleksowe usługi opieki domowej oraz pielęgniarskiej w Łodzi i okolicach zarówno dla osób starszych, schorowanych, jak i niepełnosprawnych.

 

Opieka całodobowa, z zamieszkaniem i godzinowa

Jako profesjonaliści oferujemy stałą bądź doraźną pomoc klientom z Łodzi i nie tylko. Nasze usługi opieki nad seniorami oraz niepełnosprawnymi i chorymi osobami świadczone są przez starannie dobrany, wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie nasze opiekunki cechują się ogromną troską, oddaniem i osobistym zaangażowaniem w opiekę.

 

Jasne i przejrzyste warunki opieki medycznej i domowej

Jesteśmy firmą opiekuńczą dla seniorów, chorych i niepełnosprawnych działającą zgodnie z obowiązującym prawem na podstawie przepisów i zawartych z klientami umów. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związane ze szkodami, które mogą wystąpić podczas wykonywania obowiązków przez nasze opiekunki oraz naszych opiekunów, dlatego wybierając usługi naszej firmy z Łodzi, masz pewność najwyżej jakości usług opiekuńczych.

 

Opiekunki medyczne, lekarze i transport medyczny

Dzięki współpracy z lekarzami, rehabilitantami i szeregiem innych specjalistów oraz firm medycznych jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom odpowiednie zaplecze medyczne. Ponadto oprócz całodobowej lub godzinowej opieki dla seniorów, niepełnosprawnych i chorych organizujemy również transport medyczny, sanitarny i dla osób niepełnosprawnych.

Dla naszych klientów korzystających z usług assistance świadczonych przez naszą firmę przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych promocji.

 

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera