Vimec

Podnieś poziom swojego życia!

Większy komfort życia oraz mobilność zarówno w domu jak i w miejscach publicznych. Vimec powstał w 1980 roku w dolinie rzeki Pad, między prowincjami Mantova i Reggio Emilia.

W ciagu lat swojego istnienia firma Vimec stała się liderem na rynku dzięki wartościom, które przyświecały jej założycielom i były mottem każdego dnia naszej pracy: naszymi klientami są zwykli ludzie i pracujemy dla nich z pasją i oddaniem. Ich dobre doświadczenia w pracy z nami są dla nas najważniejsze.

 

Siedziba główna Vimec znajduje sięw Luzzara, RE – Włochy. Zakład produkcyjny, gdzie wytwarzamy całą gamę naszych produktów to ponad 20 000 m².

  • Windy domowe
  • Pionowe platformy do budynków prywatnych i publicznych
  • Platformy schodowe dla użytkowników na wózkach inwalidzkich
  • Krzesełka schodowe
  • Schodołazy

 

Krzesełka schodowe

Platformy Vimec pozwolą starszym osobom mającym kłopoty z poruszaniem się po schodach, na swobodne i bezpieczne poruszanie się po domu. Dzięki ponad 30 latom doświadczenia w tej dziedzinie Vimec zapewnia najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb osób starszych pomagające zachować im niezależność.

 

Windy domowe

Platformy pionowe Vimec to rozwiązanie dla każdego obiektu. Wygodne i bezpieczne, podnoszą komfort komunikacji w każdym budynku. Ciche w eksploatacji oraz estetycznie wykończone, zapewnią komunikację w budynkach o dwóch lub trzech kondygnacjach, będą pomocne również przy przewożeniu ciężkich pakunków, takich jak torby z zakupami, wózki i inne nieporęczne przedmioty.

 

Platformy schodowe

Technologia Vimec wspiera działania mające na celu udostępnienie wszelkich miejsc użyteczności publicznej dla osób z dysfunkcjami ruchu. Duże zróżnicowanie produktów Vimeca pozwala takim osobom, zwłaszcza użytkownikom wózków inwalidzkich, poruszać się swobodnie i bezpiecznie w różnych miejscach.

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera