vitesicare

Jesteśmy polskim producentem specjalistycznej odzieży dla osób starszych, leżących, osób z niepełnosprawnościami, osób z dysfunkcją ruchu (zwłaszcza poruszających się na wózku inwalidzkim), osób przewlekle chorych (m.in. dla osób z chorobą Alzheimera lub demencją), oraz osób z ograniczeniami ruchowymi wynikającymi z zaburzeń lub zniekształceń ciała. Specjalistyczna odzież powstała we współpracy z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. Przeprowadzone prace badawczo rozwojowe oraz szerokie konsultacje z placówkami opiekuńczo-leczniczymi, pozwoliły na określenie potrzeb i preferencji zarówno opiekunów jak i pacjentów.

 

Oferujemy przede wszystkim:    • body i kombinezony dla seniorów    • specjalistyczne koszule nocne    • kalesony męskie po amputacji    • getry damskie po amputacji    • dresy do ćwiczeń rehabilitacyjnych i rekreacji    • śliniaki dla dorosłych

 

Naszymi klientami są opiekunowie oraz rodziny osób z niepełnosprawnościami, osób z dysfunkcją ruchu, ale również Domy Opieki Społecznej, Szpitale.  Naszym celem jest ułatwienie pracy opiekunów przy codziennej pielęgnacji, a jednocześnie zapewnienie wygody i poczucia komfortu podopiecznym. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Z naszych badań wynika, że brak na rynku firmy, która próbuje kompleksowo podejść do tego zagadnienia, czyli firmy, która oferuje szeroki asortyment odzieży specjalistycznej dla osób przewlekle chorych (m.in. dla osób z chorobą Alzheimera lub demencją), dla osób z ograniczeniami ruchowymi spowodowanymi zaburzeniami lub zniekształceniami ciała. Oczywiście można znaleźć firmy, oferujące pojedynczy asortyment. Nasza odzież poprzez niestandardową konstrukcję wpływa na poprawę jakości życia, poprawę samopoczucia, a przede wszystkim zapewnia wygodę zakładania i zdejmowania, przez co wpływa na poprawę integracji społecznej. Każdy produkt jest wykonany z 100% bawełny, która jest przyjazna dla skóry, dobrze odprowadza pot, jest trwała i odporna na rozdarcia i przetarcia.

 

Body damskie

Damskie body dla osób z niepełnosprawnością to bardzo wygodna i funkcjonalna alternatywa dla klasycznych koszulekz krótkim rękawem. Ten typ odzieży został stworzony po to, aby zapobiegać podwijaniu i marszczeniu się bluzek w czasie snu czy leżenia. Zapięcie w kroku ma także utrzymywać w miejscu pieluchę czy podkład higieniczny osoby chorej. Body damskie dla leżących znacznie ułatwia funkcjonowanie osobie chorej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Kombinezon damski

Damski kombinezon dla osób niepełnosprawnych to produkt stworzony dla chorych mających tendencję do ściąganiaz siebie odzieży, pieluch lub podkładów higienicznych. Nasze kombinezony są miękkie, wygodne i funkcjonalne. Posiadają wygodne zamki, które uniemożliwiają choremu ściąganiez siebie odzieży oraz bardzo ułatwiają opiekunom wykonywanie czynności pielęgnacyjnych przy chorych — na przykład zmianę pieluchy.

 

 

Body męskie

Body męskie dla osób z niepełnosprawnością zostało stworzone po to, aby ułatwiać codzienne funkcjonowanie osobomz dysfunkcjami oraz ich opiekunom. Jego głównym zadaniem jest stabilne utrzymywanie pieluchy oraz zapobieganie podwijaniu się czy rolowaniu koszuli podczas snu i czynności pielęgnacyjnych. Nasze body męskie dla leżących jest świetną alternatywą dla standardowych piżam. Stworzony przez nas produkt został w całości uszyty z wysokiej jakości bawełny, którą można prać nawet w 60 stopniach.

 

Kombinezon męski

Męski kombinezon dla niepełnosprawnych, to rodzaj odzieży specjalistycznej, który został stworzony z myślą o osobach mających tendencję do ściągania z siebie odzieży. Zamek błyskawiczny skuteczne uniemożliwia chorym samodzielne rozbieranie się, a także umożliwia opiekunom osób chorych łatwe rozbieranie oraz przebieranie chorego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kombinezony dla niepełnosprawnych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, w różnych kolorach. Zobacz przygotowaną przez nas ofertę!

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera