Kacper walczy do końca!

Kacper walczy do końca!

Młody mężczyzna niecały rok temu usłyszał okrutną diagnozę – nowotwór złośliwy, chłoniak śródpiersia. Dzielnie walczy z chorobą, bo ma dla kogo żyć! Zbiera pieniądze, by nie zostawiać ukochanej żony i córeczki w trudnej sytuacji życiowej.

 

 

Od ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia życiu rodziny Wiśniewskich wydarzyło się wiele przykrych rzeczy. U Kacpra zdiagnozowano chłoniaka śródpiersia, który niedługo później zablokował światło tchawicy, odcinając Kacpra od tlenu. Spędził w śpiączce ponad dwa tygodnie, przez które leżał pod respiratorem i otrzymał pierwszą dawkę chemioterapii.

W tym czasie żona Kacpra przejęła wszystkie obowiązki: opiekę nad córką, pracę, zajmowanie się domem oraz prowadzenie działalności Kacpra. W międzyczasie Kacper przeszedł drugą chemioterapię, która nie obyła się bez komplikacji. Przez przedłużające się wizyty w szpitalu sytuacja finansowa rodziny pogorszyła się. Plany i marzenia legły w gruzach, a długi nie przestają rosnąć.

Pan Kacper, nie mając pewności, że ze szpitala wyjdzie o własnych siłach, zrobi wszystko, by zapewnić swoim ukochanym stabilne jutro.

 

  • Bardzo mi ciężko, bo najbardziej obawiam się o przyszłość mojej żony
    i córeczki. Nie chciałbym ich zostawić w takiej trudnej sytuacji życiowej. –
    opowiada Pan Kacper.


Link do zbiórki: https://pomagam.pl/kacper_jestesmy_z_toba

 

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.
 

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w trudnych chwilach, realizację projektów społecznych i kulturalnych. Od grudnia 2021 roku przy portalu działa Fundacja Pomagam.pl.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera