Medi Travel Expo Warsaw MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYKI ZDROWOTNEJ

Medi Travel Expo Warsaw MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYKI ZDROWOTNEJ

Medi Travel Expo Warsaw MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYKI ZDROWOTNEJ

24 – 26 KWIETNIA 2020 PGE Narodowy, Warszawa

O WYDARZENIU

PIERWSZE W POLSCE TARGI POŚWIĘCONE TURYSTYCE ZDROWOTNEJ…

…czyli aktywnym podróżom mającym na celu poprawę zdrowia, kondycji lub urody. Adresowane są do polskich i zagranicznych podmiotów świadczących usługi na rynku usług zdrowotnych oraz pacjentów, kuracjuszy, turystów poszukujących destynacji uzdrowiskowych i osób korzystających z usług spa & wellness.

Medi Travel Expo Warsaw

Medi Travel Expo Warsaw to pierwsze w Polsce targi poświęcone w całości sektorowi turystyki zdrowotnej, w tym turystyki medycznej i wellness. Ich głównym celem, poza zaprezentowaniem świadczeniodawców usług i umożliwieniem nawiązania kontaktów z potencjalnymi pacjentami czy kooperantami jest stworzenie szerokiego forum dyskusji o szansach Warszawy i Polski jako destynacji turystyki zdrowotnej. W wymiarze społecznym mają na celu popularyzowanie zdrowego stylu życia, zbilansowanego odżywiania, aktywności fizycznej oraz wzrost świadomości ekologicznej a także promocję turystyki krajowej ze szczególnym uwzględnieniem walorów bioklimatu Polski.

Miejsce spotkania

PGE Narodowy to prestiżowe centrum konferencyjne i jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Warszawy, jest również największym stadionem w Polsce. PGE Narodowy został wybudowany na turniej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™. Stadion składa się z ośmiu poziomów o różnej wysokości. Posiada dwupoziomowy parking podziemny, który może pomieścić 1765 samochodów a samą arenę otacza promenada o długości 1 km.

Nasze cele

  • zaprezentowanie świadczeniodawców rynku usług turystyki zdrowotnej – w szczególności sektora turystyki medycznej, medycyny estetycznej, uzdrowiskowej oraz spa & wellness
  • umożliwienie Wystawcom nawiązania relacji bezpośrednio z pacjentami i kuracjuszami
  • wzrost poziomu innowacji i konkurencyjności w usługach turystyki zdrowotnej
  • stworzenie forum wymiany doświadczeń i integracji branży
  • wysłanie impulsu do pogłębionego rozwoju turystyki zdrowotnej w Polsce
  • popularyzowanie wśród społeczeństwa mody na podróże zdrowotne, zdrowy styl życia, zbilansowane odżywianie oraz aktywność fizyczną oraz wzrost świadomości ekologicznej
  • promocja turystyki krajowej ze szczególnym uwzględnieniem walorów bioklimatu Polski
  • promocja Warszawy i Polski jako destynacji turystyki zdrowotnej na arenie międzynarodowej
Profil wystawcy

Medi Travel Expo Warsaw w kontekście wystawców adresowane są do świadczeniodawców usług medycznych i wellness oraz do wszystkich podmiotów zaangażowanych w tworzenie szeroko pojętego sektora turystyki zdrowotnej w Polsce. Profil Wystawcy określony został na podstawie wytycznych UNWTO w sprawie rekomendowanej systematyki i definicji w zakresie turystyki zdrowotnej.

Profil odwiedzającego

Odwiedzających Medi Travel Expo Warsaw można podzielić na dwie zasadnicze grupy: indywidualnych zwiedzających – pacjentów, kuracjuszy i użytkowników spa & wellness oraz przedstawicieli sektora biznesowego, reprezentujących różne składowe rynku turystyki zdrowotnej – organizatorów turystyki medycznej, dyrektorów klinik i szpitali, reprezentantów środowiska naukowego oraz branż pokrewnych.

Program

Medi Travel Expo Warsaw to nie tylko targi. To również szereg wydarzeń towarzyszących adresowanych zarówno do wystawców i branży jak i indywidualnych odwiedzających. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem wydarzenia.

Program na każdy z 3 dni:

https://meditravelexpo.pl/program?day=1

https://meditravelexpo.pl/program?day=2

https://meditravelexpo.pl/program?day=3

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera