SALMED 2018 – WIEDZA | INNOWACJE | MEDYCYNA

SALMED 2018 – WIEDZA | INNOWACJE | MEDYCYNA

https://static.mtp.pl/salmed.mtp.pl/images-2013-10-09/_bg_motyw_pl.jpg

27. edycję Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2018, uznajemy za otwartą. Po raz kolejny do Poznania, przybyli przedstawiciele medycznego świata, by wziąć udział w największym w Polsce spotkaniu profesjonalistów.

Producenci i dystrybutorzy sprzętu i urządzeń, jako wystawcy, menedżerowie służby zdrowia, przedstawiciele władz państwowych i lokalnych, lekarze, diagności laboratoryjni, rehabilitanci, ratownicy medyczni, pielęgniarki i położne, personel medyczny i studenci medycyny, w charakterze zwiedzających i prelegentów licznych konferencji. Jednym słowem są tu wszyscy!

Pierwszy dzień i pierwsze konferencje za nami.

Dziś odbyły się między innymi: XIII Konferencja Naukowa z cyklu: PROMOCJA POLSKIEJ REHABILITACJI zatytułowana „PROGRAMY I METODY WSPOMAGAJĄCE REHABILITACJĘ I EGZYSTENCJĘ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”, IX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa SALMED – LABORATORIUM 2018 „Teraźniejszość i przyszłość diagnostyki Laboratoryjnej w Polsce”; Seminarium Krąg Zdrowia – łączy nas leczenie!; Innowacje branży wyrobów medycznych w ratowaniu zdrowia i życia. Potencjał gospodarczy polskich przedsiębiorców – jak go wykorzystać?”; SEMINARIUM MEDYCZNE – Dobór, wyszukiwanie sprzętu medycznego i szacowanie wartości inwestycji; Spotkanie poświęcone cyfryzacji w służbie zdrowia: Innowacje telemedyczne – sprawdzone w testach, gotowe do masowego zastosowania; E-Zdrowie – wygoda dla pacjenta, wsparcie dla personelu medycznego; spotkanie – Wsparcie sprzętowe przy pacjencie bariatrycznym

Acanthus Aureus – wybrano najlepsze stoiska SALMED!

Sukces na targach zależy m.in. od przyjętej strategii marketingowej. Tę strategię należy dobrze przełożyć na realizację stoiska, w tym na rozwiązania graficzne i architektoniczne. Międzynarodowe Targi Poznańskie przyznając nagrodę Złotego Akanta pragną wyróżnić firmy, które najlepiej realizują te cele. W tym roku zaszczytne trofeum otrzymało siedem firm, które zdaniem jury konkursu przygotowały najciekawszą ekspozycję: FORMED Sp. z o.o. Sp. K., Zakład Techniki Medycznej „TECH MED” Sp. z o.o., STIEGELMEYER Sp. z o.o.; KLAROMED Sp. z o.o.; Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.; FAMED ŻYWIEC Sp. z o.o.; BTL Polska Sp z o.o.

img_6281.jpg

img_6297.jpg

img_6529.jpg

expo2.jpg

img_6053.jpg

img_6558.jpg

img_6615.jpg

img_6638.jpg

ekspo.jpg

Targi SALMED potrwają do soboty tj. 17.03.2018 r.

Zapraszamy!

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera