Primater – kreatywnie o przestrzeniach

Primater – kreatywnie o przestrzeniach

Jako generalny wykonawca zajmujemy się każdym aspektem związanym z dostosowywaniem powierzchni komercyjnych i prywatnych do potrzeb Klientów. Zakres naszej działalności obejmuje doradztwo, wykonanie projektu oraz wszelkie prace instalacyjne i remontowe. Swoje usługi kierujemy zarówno do dużych korporacji, jak i do lokalnych przedsiębiorstw. Niezależnie od budżetu czy możliwości czasowych inwestora, tworzymy wyjątkowe wnętrza – funkcjonalne, estetyczne, takie które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i kładziemy nacisk na optymalizację harmonogramu prac i budżetu tak, aby przestrzeń spełniała zasady ergonomii, a jednocześnie wyglądała nowocześnie i stylowo bez wielkich nakładów finansowych.

 

 

Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym oraz kompleksowym, pełnobranżowym wykończeniem wnętrz placówek medycznych, biur, restauracji, lokali usługowych, a także prywatnych inwestycji.

 

Primater to generalny wykonawca budowlany, który nie boi się wyzwań. Pracujemy zarówno w nowych biurowcach, jak i w zabytkach architektury, które wymagają szczególnego szacunku do tradycji.

Wiemy, że biuro to wizytówka firmy, dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do tego, by każdy realizowany projekt odzwierciedlał charakter i historię firmy.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera