Global be Fit

Sklep ze sprzętem fitness dla domu, profesjonalistów i siłowni

Dbanie o siebie, swoje zdrowie i wygląd stało się ostatnio bardzo modne. Jednak dla większości ludzi dobra kondycja i aktywność fizyczna to nie tylko chwilowy trend, ale styl życia. Coraz więcej osób, w różnym wieku wybiera dla siebie taką właśnie drogę. Obserwujemy nie tylko rosnącą ilość siłowni i klubów fitness, ale również osób, które z takich miejsc korzystają. Cieszy nas również fakt, że coraz częściej aktywność fizyczna towarzyszy ludziom również w miejscu pracy. Firmy wykorzystują ją nie tylko jako sposób na zaktywizowanie pracowników, ale również jako forma profilaktyki prozdrowotnej. Nawet jeśli nie korzystasz z siłowni ani nie ćwiczysz w biurze, możesz robić to w swoim domu. Taka forma aktywności również zyskuje na popularności. Efektywny trening można wykonać wszędzie i każda z dostępnych opcji jest ok – pod warunkiem, że masz do dyspozycji dobrej jakości sprzęt. Bez względu na to czy

  • jesteś trenerem i chcesz wyposażyć swoją siłownię,
  • zależy Ci na stworzeniu fajnej przestrzeni do aktywności dla swoich pracowników,
  • Twoim celem jest własna siłownia w piwnicy

możesz na nas liczyć. Od wielu lat pomagamy wyposażyć siłownie, kluby fitness, firmowe strefy aktywności i domowe siłownie w najwyższej jakości sprzęt sportowy. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i dlaczego warto nam zaufać.

 

 

Sprzęt sportowy dla siłowni

Wyposażenie profesjonalnej siłowni czy klubu fitness to niemałe wyzwanie. Dobrze wyposażony obiekt powinien posiadać sprzęt sportowy dostosowany do ćwiczących o różnym poziomie zaawansowania. Dlatego oferujemy urządzenia zarówno dla osób początkujących jak i ćwiczących od jakiegoś czasu. Spora część klientów będzie zainteresowana treningiem siłowym. Nie może więc zabraknąć takich urządzeń jak ławki treningowe, sztangi, obciążenia czy atlasy. Warto mieć też rowery do indoor cyclingu, bieżnie, orbitreki, rowery spinningowe czy inne sprzęty do treningu cardio. Na pewno przydadzą się również akcesoria do treningu w zawieszeniu, a także ergometry wioślarskie, maty podłogowe, hantle czy drabinki. To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w naszym sklepie. Pamiętajcie, żeby wyposażając siłownię zadbać nie tylko o różnorodność, ale także odpowiednią ilość sprzętu. Dzięki temu z danego urządzenia będzie mogło korzystać kilka osób jednocześnie, co pozwoli uniknąć kolejek.

 

Siłownia w piwnicy – sprzęt sportowy do użytku domowego

Domowa siłownia to świetna alternatywa dla profesjonalnych obiektów. Zawsze pod ręką, dostępna 24h na dobę i blisko. Zanim jednak będziesz mógł cieszyć się nią w pełni, trzeba zadbać o jej właściwe wyposażenie. Tu masz większą dowolność, bo możesz wybrać tylko sprzęt do treningu siłowego lub tylko do treningu cardio lub fitness. Kluczową kwestią jest dobór rodzaju, ale również ilości sprzętu do wielkości pomieszczenia. Przy ograniczonej przestrzeni warto wybierać urządzenia, które zajmą mniej miejsca, albo takie, które pozwalają trenować kilka partii ciała – np. atlas. Domową siłownię można też wyposażyć w drążki, steppery, rowerki czy bieżnie. Jeśli chcesz włączyć w aktywność swoje dzieci wybierz drabinki i akcesoria do drabinek. Dzięki nim wspólny trening będzie też fajną zabawą.

 

Monitoring aktywności MyZone

Ćwicząc w domu wiele osób szuka rozwiązań, które pozwolą im nie tylko monitorować swoją aktywność, ale również wyznaczać cele treningowe. Dzięki Myzone możesz utrzymywać swoją motywację na stałym poziomie, osiągając maksymalne efekty z każdego treningu. MZ-3 to pasek do pomiaru tętna, który w połączeniu z darmową aplikacją Myzone pozwoli Ci śledzić postępy oraz zapisywać wyniki w chmurze. Dzięki wysokiej dokładności (99,4%) pozwala śledzić w jakiej strefie tętna znajdujesz się w czasie treningu. Dodatkowo za swoją aktywność dostajesz punkty – w im wyższej strefie tętna ćwiczysz, tym więcej bonusów trafia na Twoje konto. Punkty lojalnościowe pracują na Twój coraz wyższy status i sprawiają, że ochota na aktywność pojawia się sama.

 

Jak wybrać sprzęt sportowy do siłowni i do domu

Bez względu na to czy chcesz wyposażyć profesjonalny obiekt sportowy, firmową strefę aktywności czy domową siłownię musisz zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Pamiętaj, że sprzęt będzie mocno eksploatowany – nie oszczędzaj więc na jego jakości. Wybieraj wyłącznie dobrej jakości, sprawdzone urządzenia najlepszych marek. Zwróć uwagę na stabilną konstrukcję, komfort oraz nowoczesny design – co zwłaszcza w profesjonalnych obiektach ma spore znaczenie.

 

Dlaczego warto nam zaufać

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie sprawdzony, certyfikowany sprzęt sportowy. Oferujemy urządzenia czołowych producentów m.in. Life Fitness Home czy First Degree Fitness. Spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa, a dzięki funkcjonalności i niezawodności gwarantują komfortowy i efektywny trening. Nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży sprzętu. Oferujemy naszą pomoc i wiedzę na każdym etapie. Fachowy personel doradzi i odpowie na wszelkie pytania. Jesteśmy do dyspozycji pod numerami telefonu 509-988-068 oraz 786-167-732.

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera