Kemon

Kemon to włoska firma rodzinna, która od lat 50’ XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych.

Jedną z naszych najbardziej ekologicznych linii produktowych jest ACTYVABIO.

To pierwsze profesjonalne, organiczne kosmetyki, posiadające certyfikat Cosmos Organic, wzbogacone o opatentowaną formułę fitokompleksów, zawierające do 97% składników pochodzenia naturalnegoi do 86% certyfikowanych składników ekologicznych, które zamknięte są w biodegradowalnych opakowaniach.

Linia ta wyróżnia się przede wszystkim zawartością Velian Complex – mieszanki ekstraktów roślinnych: dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego – charakteryzujących się kojącymi i ochronnymi właściwościami antyoksydacyjnymi. Innym kluczowym składnikiem jest certyfikowany ekologiczny sok z aloesu. Ta krzewiasta roślina znana jest od tysięcy lat ze swoich wyjątkowo korzystnych właściwości nawilżających.

ACTYVABIO to 7 produktów dedykowanych do pracy w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz do pielęgnacji włosów w domu.

Więcej na www.kemon.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera