Polsko-Amerykański System Medyczny – II Sp. z o.o.

 

Polsko-Amerykański System Medyczny – II (PASM – II) to prywatny system opieki medycznej zrzeszający renomowane placówki medyczne na terenie całej Polski. Oferujemy Klientom Instytucjonalnym abonamenty, aby ich pracownicy mogli korzystać swobodnie z szerokiego zakresu usług medycznych.

 

Dzięki abonamentom medycznym PASM – II Pracodawca daje swoim Pracownikom poczucie bezpieczeństwa poprzez zagwarantowanie opieki medycznej dla niego i jego najbliższej rodziny. Jest to również forma wyróżnienia dla Pracowników lub dodatkowego wynagradzania.

Osoby należące do systemu PASM – II mają nielimitowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu oraz do lekarzy specjalistów. Skorzystanie z konsultacji u lekarzy specjalistów nie wymaga skierowania od lekarza pierwszego kontaktu.

 

Posiadając ważną kartę identyfikacyjną można korzystać ze wszystkich placówek zrzeszonych w systemie PASM-II w całej Polsce, co oznacza m.in., że będąc na urlopie lub w delegacji służbowej pracownicy mają zawsze zapewnioną opiekę medyczną.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera