ULLMAX

SZWEDZKA ODZIEŻ TERMOAKTYWNA Z WEŁNY MERYNOSÓW

Merino 100%

Miękka, wygodna i regulująca ciepło odzież, wykonana w 100 % z wełny merynosów. Do produkcji wykorzystywane jest bardzo cienkie włókno o średnicy 18,5 mikrona. Gramatura 150g/m2

Merino Super Soft

Opatentowany materiał Merino Super Soft to niepowtarzalne połączenie wełny z merynosów stanowiącej warstwę zewnętrzną tkaniny oraz mikrofibry, z której składa się warstwa wewnętrzna. Dzięki takiemu połączeniu materiał jest przyjemny w dotyku oraz łączy doskonałe właściwości termoaktywne wełny z wysokim współczynnikiem odprowadzania wilgoci od ciała charakteryzującym mikrofibrę.

Merino Soft Kids

Ciepła i wygodna odzież dla dzieci wykonana z wełny merynosów oraz mikrofibry. Tkanina łączy w sobie to, co najlepsze z obu materiałów, ponieważ zewnętrzna strona wykonana jest m.in. z ciepłej wełny merynosów, a wewnętrzna z miękkiego, funkcjonalnego materiału. Efektem końcowym jest wytrzymała, oddychająca oraz ciepła odzież.

 

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ – DĄŻENIE DO NEUTRALNOŚCI KLIMATYCZNEJ

Pracujemy na rzecz zrównoważonego rozwoju. W firmie Ullmax dbamy o środowisko naturalne i zmniejszanie wpływu na klimat. Staramy się to robić między innymi produkując ubrania, które są trwałe i mogą służyć do wielu celów. Naszą odzież z powodzeniem można stosować niezależnie od pory roku oraz pogody.

 

Wełna z merynosów

Nasze produkty wykonane są z wełny merynosów. Wełna ta posiada szereg wspaniałych cech takich jak miękkość, utrzymywanie optymalnej termiki ciała w szerokim zakresie temperatury, minimalizuje nieprzyjemne zapachy jak również działa antybakteryjnie. Produkty wykonane z wełny merino pozyskujemy z hodowli owiec merynosów gdzie nie jest stosowany mulesing (owce nie są okaleczane).

REACH – rozporządzenie UE

REACH oznacza rozporządzenie Unii Europejskiej w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów. REACH weszło w życie w czerwcu 2007 roku i obejmuje przepisy dotyczące chemikaliów. Celem REACH jest poprawa ochrony ludzi i środowiska przed zagrożeniami stwarzanymi przez chemikalia. W Ullmax przestrzegamy tego rozporządzenia, a nasze produkty spełniają jego wymagania.

 

WWW.ULLMAX.PL

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera